Вчимося танцювати: кращі клуби і студії Києва

Закладів, які вчать танцювати в Києві дуже багато, близько сотні. Більшість з них спеціалізуються на дитячому танці, то ж якщо бажання навчитись азам чи удосконалити свою техніку танцю виникло у дорослої людини, знайти студію, яка надає такі послуги, трішечки складніше. Дорослих учнів бажають навчати далеко не всі хореографічні школи, але з кожним днем їх стає дедалі більше, тому що попит на такий вид спорту стає дуже популярним.

Спеціалізовані заклади

Серед спеціалізованих клубів, що працюють з дорослою аудиторією, найбільш цікавими є спортивно-танцювальний клуб «Березиль» і хореографічна школа «Кияночка».

«Березиль» – це найбільша хореографічна школа, яка знаходиться на Лівому березі і має декілька залів, з розмірами по 200 кв. м. кожен. Тут можна освоїти практично всі види танців, крім народних. Клуб запрошує людей любого віку, починаючи з дітей, яким виповнилось 4 роки і дорослих без обмеження віку.

В «Кияночці», яка також вважається однією із найбільших танцювальних шкіл, заняття проводяться в танц-залі Будинку Вчителя, і ще в більш ніж десяти залах по всьому Києву. Їх розміри різні – від 50 до 120 квадратних метрів. В кожну групу набираються не більше 15 осіб, тому належну увагу приділяють кожному танцівнику-початківцю. В «Кияночці» створені різні вікові групи і різноманітними танцювальними напрямками. Тут вас навчать танцювати навіть брейк-данс, який викладається в «Кияночці» на професійному рівні.

Граційним рухам вас навчать також в школі бального танцю, яка працює при Будинку Культури імені Корольова. Всім відомий і іменитий Григорій Чапкіс, керівник цього колективу, не ставить перед собою мету зробити зі своїх клієнтів професійних танцівників, він просто вчить їх танцювати. Заняття тут проходять в двох залах з площею 80 і 100 кв. м.

Недалеко від БК ім. Корольова знаходиться ще один привабливий центр для бажаючих навчитись танцювати – БК «Росток». В цьому закладі запропонують самі різноманітні танцювальні напрямки. І якщо ви бажаєте виступати перед широкою аудиторією, можете записатися до одного з п’яти танцювальних ансамблів, найбільш відомим з яких є «Вітерець» (танцмейстер Бадал Маркаров). Цей колектив спеціалізується на танцях народів світу і виконує від гопака до латино.

Спорт і танці

Сьогодні практично немає жодного фітнес-клубу, який би не пропонував таку привабливу додаткову послугу, як танці. Класи, які організовуються в таких закладах, уже давно нікого не дивують. Нещодавно відкрився танц-клас в боулінг-клубі «Страйк», з викладанням танців на досить високому рівні, тут заняття проводить Григорій Чапкіс. Відвідують класи в основному клієнти клубу, які можуть при бажанні продемонструвати свою набуту майстерність на танцювальних вечорах, що проводяться в «Страйку». Заняття проходять два рази на тиждень.

Скільки коштує?

В Києві заняття танцями вважаються найбільш дешевим видом спорту. В середньому вартість абонементу на один місяць буде коштувати від 100 до 150 гривень. В багатьох місцях можна навіть безкоштовно навчитися танцювати. Більшість київських ВУЗів пропонують своїм студентам абсолютно безкоштовну можливість навчитися танцювати народні, сучасні і інші види танців.

«Школа традиційного народного танцю», яка знаходиться на вул. І. Мазепи, 29, в музеї І. Гончара, навчання танцю пропонує за зовсім символічну суму.

Для того, щоб зрозуміти, чи підходить такий спосіб проведення свого дозвілля, перше заняття в більшості танцювальних студій безкоштовне. Серед них можна виділити школу латиноамериканського танцю «Las Estrellasdela Salsa», яка знаходиться на вул. Тургенівській, 3/9, школу бально-спортивного танцю«4-us», що на вул. Єреванській, 20, школу-студію «CODEX» (вул. Суворова 1, в НТУ, аудиторія 401), танцювальний клуб «Dance Master», вул. Тульчинська, 5.

Поширити