The burger: культове місце для тих, хто полюбляє бургери

Чи полюбляєте ви американську кухню, м’ясо та бургери? І якщо так, тоді вам необхідно завітати до культової бургерної у Києві «The burger».

Саме тут можна спробувати м’ясо різних сортів, спражні стейки з американської яловичини та, звичайно, бургери.

Урочисте відкриття закладу відбулося 2 січня 2014 року у торговельному центрі «Арена», майже в самому центрі Києва. Це один з авторських проектів власників ресторанів «Пивна дума», «7 п’ятниць» та «Beef: м’ясо та вино».

Ідея відкриття такого закладу з’явилась після того, як бургери стали досить популярні в ресторані «Beef: м’ясо і вино». З Іспанії запросили архітектора Альберто Фойо, який за три місяці зробив повністю новий ресторан з унікальним інтер’єром та атмосферою на 90 місць. Вцілому, задумка була така, що усі кольори повинні нагадувати м’ясо та хліб.

Віконця закладу виходять на дві сторони: вулиця Басейна та внутрішній двір Арени. Також заклад має літню площадку.

В меню налічується 12 видів бургерів, від маленьких до величезних. Усі вони виробляються шефом Александром Бондарем, який раніше працював у «Beef». М’ясо використовують як українського виробника, так і американського. Тісто також виробляють самостійно.

Для справжніх американських стейків привозять особливу мармурову яловичину. До страв, а особливо бургерів, додатково подається картопля фрі та зелений салат і дуже смачні мариновані огірочки. Особливістю є те, що до страви іде кока-кола безкоштовно у тієї кількості, скільки душа забажає.

Варто зауважити, що порції бургерів досить великі. Тому і зробили два окремих види: дитячий та «голий» бургер. Дитячий має маленькі розміри з котлетою індички. А «голий» взагалі не має хліба. Тобто це тільки котлета. Досить цікава пропозиція для тих, хто стежить за вагою.

Не обійшли увагою і людей, які не їдять м’ясо і зробили вегетаріанський бургер. Він складається з сира моцарели, цукіні, баклажанів та перцю.

Отже, як підсумок, можно сказати, що ресторан розрахований на людей різних категорій та віку. Тут залюбки збирається молодь, тут панує своя атмосфера.

Варто зазначити, що бронювати місце необхідно завчасно. Тут завжди купа людей. Тож відпочивайте та насолоджуйтесь.

 

2  IMG_3424 IMG_3425 IMG_3426

3

IMG_3427 IMG_3428 IMG_3429 IMG_3430

Поширити