Рейтинг кращих ресторанів Києва за версією TripAdvisor

З настанням холодів та морозних вечорів усі ми прагнемо затишку та тепла. І хоч у нашому місті достатньо різноманітних кафе та ресторанів, але не завжди вони нас можуть порадувати швидким обслуговуванням та смачними стравами, а інколи можуть ще і відлякати завищеними цінами. Тож, куди податися, де можна не тільки смачно попоїсти, а й добре відпочити в затишному інтер’єрі? Відповідь на це питання допоможе знайти найбільший в світі сайт про подорожі TripAdvisor, який пропонує свій рейтинг найкращих ресторанів Києва 2016 року.

Для тих, хто ще не в курсі, TripAdvisor дозволяє мандрівникам дізнатися про всі можливості, якими вони можуть скористатися в поїздці. TripAdvisor пропонує поради мільйонів мандрівників, а також широкий вибір варіантів планування поїздок, зручні посилання на інструменти для бронювання, які дозволяють переглядати інформацію на сотнях сайтів і знаходити найкращі ціни на готелі, ресторани та кафе. Щомісяця на сайти TripAdvisor заходять до 340 мільйонів відвідувачів. Тут можна знайти 385 мільйонів відгуків і думок про 6,5 млн. готелів, ресторанів і визначних пам’яток. Сайти працюють на 48 ринках по всьому світу. Відповідно, рейтинг ресторанів за версією TripAdvisor можна вважати авторитетним.

До десятки кращих ресторанів Києва за версією TripAdvisor 2016 увійшли такі заклади:

3-odessa-restaurant1. Ресторан «Odessa» (європейська та середземноморська кухня)
Ресторан відомий не лише смачною європейською кухнею, але і своїм унікальним інтер’єром. На сайті «Odessa» зазначається, що це концептуальний заклад, який доречно вмістив у стильному інтер’єрі 30 кілометрів каната, а в унікальному меню можна зустріти гастрономічні авторські страви і чималу коктейльну карту.
Адреса: вул. Велика Васильківська, 114
Тел.: 044 238 84 13
Веб-сайт: http://odessarest.com.ua/

3-vidguki-odesa-restoran

2. Ресторан «ШОТИ» (грузинська кухня)
Серед багаточисельних відгуків про ресторан «Шоті» велика кількість таких, які стверджують , що саме тут можна смачно поїсти в приємній та комфортній атмосфері за розумну ціну.
Адреса: вул. Мечникова, 9А
Тел.: 044 339 93 99
Веб-сайт: відсутній

3-vidguki-shoti

3-spotikach3. Ресторан «Спотикач» (європейська та українська кухні)
Ретельно відновлені рецепти старовинних київських страв і актуальних прочитань столичної класики — все це можна побачити і відчути в ресторані «Спотикач». Цей заклад для справжніх поціновувачів минулої радянської епохи.
Адреса: вул. Володимирська, 16
Тел.: 044 586 40 95
Веб-сайт: відсутній

spotykach

3-chachapuri-restoran4. Ресторан «Чачапурі» (грузинська кухня)
Адреса: бульв. Т. Шевченка, 36а
Тел.: 044 235 55 46
Веб-сайт: chacha.kiev.ua
«Чачапурі» − це ресторан грузинської кухні, який вже встиг полюбитися багатьом відвідувачам своєю автентичністю старовинних рецептів та демократичними цінами.

3-vidguki-chachapuri

3-napule5. Ресторан «Napule» (італійська кухня)
Малесенький шматочок Італії в пульсуючому серці України сповнить ваш вечір спокоєм та смачними італійськими стравами. Не вірите? Тоді завітайте до ресторану «Napule».
Адреса: вул. Мечникова, 9
Тел.: 044 495 92 63
Веб-сайт: http://www.napule.com.ua/

3-vidguki-napule

6. Ресторан «Любимый дядя» (ізраїльська, європейська та середземноморська кухні)
Після візиту до цього ресторану ви не залишитесь чужими. Це затишне місце обов’язково стане для вас «близьким родичем», у якого завжди смачно та весело.
Адреса: вул. Паньковська, 20
Тел.: 044 289 18 85
Веб-сайт: відсутній

3-vidguki-lyubimiy-dyadya

7. Ресторан «BEEF» МЯСО & ВИНО (європейська, стейк-хауз кухня)
Назва закладу вже сама говорить за себе. Лише тут ви зможете насолодитись справжнім стейком та ігристим вином. Незважаючи на високі ціни, ви завжди підете звідси ситими і задоволеними.
Адреса: вул. Шота Руставелі, 11
Тел.: 094 928 98 04
Веб-сайт: відсутній

3-vidguki-beef

3-pervak8. Ресторан «Первак» (українська кухня)
Первак – це не просто ресторан, це ціла машина часу! Саме у цьому закладі можна відчути себе на початку минулого століття і посмакувати старовинними київськими рецептами страв.
Адреса: вул. Рогніденська, 2
Тел.: 044 235 09 52
Веб-сайт: pervak.kiev.ua

3-vidguki-pervak

9. Ресторан «Oliva» (середземноморська та італійська кухня)
Побувавши в «Оliva» хоча б один раз, ви відчуєте себе як вдома – комфортно, спокійно та неймовірно смачно і обов’язково захочете повернутись сюди ще. Любителям великих порцій цей ресторан стане до душі.
Адреса: (загалом 7 ресторацій по Києву)
Тел.: — — —
Веб-сайт: oliva.com.ua

3-vidguki-oliva

10. Ресторан «HAPPY GRILL BAR» (американська та стейк-хауз кухня)
Цей заклад вражає своєю унікальною латиноамериканською кухнею та досить оригінальним інтер’єром.
Адреса: вул. Сагайдачного, 6
Тел.: 044 425 01 09
Веб-сайт: відсутній

3-vidguki-happy-grill

Та який би з цих київських ресторанів ви не обрали, головне це те, що кожен з них не залишить вас байдужим, а ваш шлунок пустим.

Поширити