Найактивніший відпочинок або де в Києві пограти в боулінг?

В Києві вже давно став популярним надзвичайно цікавий і захопливий різновид активного відпочинку – боулінг. Сьогодні величезна кількість боулінг-клубів столиці запрошує весело і цікаво провести декілька годин у приємній атмосфері з дітьми чи з друзями. Активізується робота таких закладів в холодний період року, на вулиці в погану погоду і в мороз не дуже погуляєш.

Такий вид спорту і розваг доступний для всіх, тому що ні особливих навичок ні спеціальної підготовки для того, щоб кидати шари і вибивати страйки, не потрібно. Головне – ознайомитися з правилами гри  і мати відповідну нехитру екіпіровку у вигляді спеціального взуття, зручного одягу і, за бажанням, спеціальних рукавичок.

Можна також найняти інструктора, який допоможе початківцям швидко навчитися збивати кеглі.  Допомога інструктора  може знадобитися не тільки новачкам, а й тим, хто хоче покращити свої результати, тому що максимальну кількість очок набирають під час гри далеко не всі завсідники боулінг-клубів.

Де в Києві пограти в боулінг?

snimok-ekrana_2016-12-24_19-15-32«Максимум» – один з кращих столичних боулінг-клубів з доступними цінами – від 99 до 198 грн./год. Школярам і студентам одна година гри буде коштувати ще дешевше – 45 грн.
Цей клуб користується величезною популярністю як заклад, в якому проводять корпоративні свята. Гра допомагає об’єднати колектив і створити дружну і згуртовану команду. А замість сумних і нецікавих посиденьок в офісі можна оригінально відзначити корпоративне свято, день народження чи будь-який інший захід активно, весело і з певною долею азарту.

В барі «Максимуму» завжди є широкий вибір свіжого пива, тут роблять смачні коктейлі, якими можна насолодитися в перервах між кидками.

В клубі передбачаються різноманітні заохочення за певну кількість забитих страйків: безкоштовні пісні в караоке, пиво, коктейлі, шампанське і коньяк. Щоб години, проведені в «Максимумі» були ще більш насиченими, можна завітати до бару, диско чи в ресторану боулінг-клубу.

Знаходиться «Максимум» на вул. Декабристів, 12/37 поряд зі станцією метро «Харківська».

uuakhd«Вітамін» – боулінг-клуб, який пропонує цікаво і активно відпочити на 18 сучасних доріжках. Вартість однієї години гри складає від 78 до 222 грн. Цей клуб має розміри 3 000 кв. м. і знаходиться в ТРЦ «Магеллан». В ньому дуже комфортно відпочивати з дітьми, в зоні боулінгу маленькі відпочивальники можуть пограти на інтерактивних ігрових автоматах і весело позабавлятися в «Піратському містечку», «Лабіринті» чи в «Батуті».

В боулінг-клубі «Вітамін» пропонують скуштувати смачних кондитерських виробів, виготовлених за фірмовими рецептами тутешнього шеф-повара. Відвідувачі із задоволенням ласують смачним морозивом в перервах між грою. Крім того в цьому закладі відпочинку можна гарно поїсти. А тим, хто захоплюється живою музикою, потрібно приїжджати в «Вітамін» щоп’ятниці.

Знаходиться боулінг-клуб «Вітамін» на проспекті Глушкова, 13б поряд зі станцією метро «Теремки».

20140106123532730Боулінг-клуб «Джамбо», розміщений на 5 000 кв.м. вважається найбільшим боулінг-клубом в Україні. Він має 30 доріжок, які вважаються найбезпечнішими майданчиками, призначеними для розваг дітей. Вони обладнані спеціальною огорожею для малечі. Дозвілля в цьому цікавому місці буде дуже цікавим, тут вам запропонують найрізноманітніші розваги: 8 столів для гри в більярд з додатковою ВІП-більярдною, спорт-бар, в якому встановлено 8 плазмових екранів. Можна замовити ВІП-кімнату, яка має яка вмонтоване караоке. Для дітей організовується багато різноманітних розваг на численних ігрових майданчиках.

Одна година гри в «Джамбо» буде коштувати від 80 до 230 грн. Відпочиваючи в цьому закладі, можна збирати бали за відвідування, за них дають винагороду у вигляді сертифікату на боулінг, можна також отримати піцу чи коктейль.

Розташований боулінг-клуб «Джамбо» на проспекті Степана Бандери, 20-Б, неподалік від станції метро «Петрівка».

Боулінг – це весела, цікава і захоплива розвага, котра дозволить зробити відпочинок більш захопливим, а свято, проведене в такий оригінальний спосіб  буде насиченим і веселим.

Поширити