Найзахопливіші квест кімнати в Києві

Київ – багатомільйонне місто, в якому мешкає активна молодь, яка бажає не тільки навчатися і працювати, а й цікаво проводити час. Багатьох задовольняє можливість зустрітися з друзями в парку, кафе чи кінотеатрі. Але є величезна кількість активних і емоційних людей, які хочуть отримати не тільки задоволення від відпочинку, а й неабияку дозу адреналіну, ставши учасником захоплюючого дійства. Квест кімнати – розваги для тих, хто має неабияку витримку, сміливість і здатність логічно мислити, і бажає перевірити межі своїх інтелектуальний, а інколи і фізичних можливостей. Таку змогу дають випробування, що чекають екстремалів за дверима кожної з цих захоплюючих кімнатах.

Квест кімнати обладнані спеціальними декораціями, електронними, механічними приладами, наповнені непередбачуваними спецефектами для забезпечення повної натуралістичності при зануренні в атмосферу гри. Відчути реальність кожної події також допомагають професійні артисти, які беруть участь в певних сюжетах, і наповнюють сюжетну лінію відповідним настроєм і емоціями.

Кожна історія має свій сюжет, смисл якого полягає у звільненні з полону групи гравців чи в пошуку виходу з кімнати. Емоції підігріває також обмежений час, на протязі якого потрібно розгадати всі загадки, головоломки виконати певні завдання, що можуть привести до перемоги над складною ситуацією, в якій опинились гравці.

Як би там не було, але від кожного учасника квесту вимагається максимальна концентрація логіки, повна скоординованість дій всіх учасників групи, спритність і вміння володіти своїми емоціями. Головною умовою участі в цих іграх є командна робота, організованість, вміння слухати і чути один одного. Тільки в такому разі успіх гарантовано.

Квест кімнати для новачків

thumb_73952_event_hugeДля тих, хто ще ніколи не бував у квест кімнатах, і хоче спробувати свої сили вперше, можна відвідати кімнати, спеціально створені для необізнаних гравців.
На вулиці Євгена Коновальця, 44а (колишня Щорса) обладнано «Міньйонапокаліпсис». Перебуваючи в цьому квесті потрібно зупинити плани суперзлодія Грю і його підступних помічників міньонів.

На вулиці Саксаганського, 37 в квест-кімнаті «Прокляття Тутанхамона» потрібно вивести світ з поглинаючої його темряви. До створення такої загрозливої ситуації призвели прокляття Тутанхамона. Команда повинна врятувати цивілізацію від її руйнації.

На Оболонській набережній, 11 к.4 відбувається «Охота на чупакабру». Це квест-сафарі на небачену тварину. Не дуже складні але цікаві і захопливі пригоди допоможуть новачкам гарно розважитися в одному з цих незвичайних місць.

КвестіЯ

kiev-escape-quests-kvestiya-sagaidachnogo-mission-antivirus-1-554df77420d27Для тих, хто відчуває впевненість в своїх силах і бажає виконувати складні завдання, в Києві є дуже багато фантастичних квестів.
Чотири квест кімнати в одній локації – знаходяться біля станції метро Контрактова площа, на вул. Братській, 15/9. Це чудова можливість насолодитися неординарним відпочинком в оточенні реалістичних декорацій.

«Ігри розуму» відбуваються в кімнаті Джона Неша, неординарного математика, завданням якого є виконання секретної місії Служби Безпеки з пошуку ядерної установки, що є величезною небезпекою для всього світу. Зникнення Неша поставило під загрозу виконання цього надскладного завдання. Учасникам квесту потрібно за будь-яку ціну знайти установку, користуючись підказками.

«Місія Антивірус» – світом шириться дуже небезпечний вірус, який повинні знешкодити замкнені в кімнаті учасники. Їх чекає мандрівка в майбутнє.
«Штаб М16». Учасники квесту – агенти, які повинні швидко діяти, бо через витік інформації їх можуть ліквідувати в будь-яку хвилину.

«Космічна станція» – під час космічної мандрівки частина станції була знеструмлена і занурена в повну темряву. Учасники повинні, не маючи зв’язку з центром керування польотом, віднайти комп’ютер та відіслати секретну інформацію.

60 minutes

СнимокДля тих, хто віддає перевагу містичним історіям буде цікаво відвідати квест кімнату «Між двома світами», яка знаходиться на вулиці Юрковській, 34 АКБ, найближча станція метро Тараса Шевченка. Гравців чекає зустріч з потойбічними істотами з безліччю таємниць. Лікар, що з’їхав з глузду, намагається вирвати з лап смерті свою доньку. 60 хвилин захопливого, моторошного дійства!

«Фабрика з виготовлення валіз» чекає на тих, хто готовий кинутися на пошуки зниклих працівників цієї фабрики. Фабрика, яка стала пасткою для гравців, має свою таємницю, що треба розгадати. На протязі всієї гри необхідно шукати вихід з кімнати, ключі від дверей, перебуваючи в постійній напрузі, розгадуючи тематичні головоломки.

Протягом всієї гри за учасниками спостерігає оператор, який може прийти на допомогу тоді, коли, здається що розгадати складу загадку практично неможливо.
Тут можна придбати подарунковий сертифікат на відвідання квест кімнати, отримати знижку в 30% на гру в день народження.

Мережа квест кімнат QRoom

QRoomЗнаходяться квест кімнати QRoom на вулиці Гончара, 55, Гончара, 37А, у Червоноармійському провулку, 14, та на вулиці Білоруській, 34. В цих реальних кімнатах повно логічних загадок, таємниць і головоломок. Завданням групи, яка може складатись з 2-5 осіб, є вибратися з кімнати за певний проміжок часу. Щоб пройти всі випробування, не потрібно застосовувати якісь специфічні знання чи фізичну силу. Досить всього лиш мати логічне мислення і бути допитливим. Гру можна подарувати, придбавши подарунковий сертифікат. Це чудовий і неординарний подарунок, який запам’ятається надовго.

Гравцям тут запропонують 10 неперевершених по сюжету квестів: ви можете отримати «Великий куш», чи розгадати «Останню справу Пуаро», відвідати «Полярну станцію» чи розгадати таємницю «Школи геніїв». Для любителів жахів розроблено неперевершені квести «Ілюзія смерті», «Триллер 12». А ще тут є «Лігво шпигуна», з якого потрібно вибратися якнайшвидше, щоб не постраждати від вибуху електронної бомби, таймер активації якої вже запущено.

Тим, хто хоче відчути себе в ролі порушників закону, можна відвідати квест кімнату «Таємниці фальшивомонетника». Група гравців є спільниками загиблого виготовлювача фальшивих грошей. Учасники опинилися в зачиненій кімнаті, і щоб не приєднатися до свого вже неживого спільника, їм потрібно вибратися з кімнати живими. Як це зробити можна дізнатися, перебуваючи в саме в цьому емоційно найгарячішому місці. Тут може в будь-яку секунду активуватися система самоліквідації, якщо зробити хоч один невірний крок.

«Взаперти»

banner_ruБільше 30 квест кімнат, наповнених емоціями, напругою і нереальним життям! Гравців закривають в кімнаті, наповненій головоломками і різноманітними загадками. Протягом однієї години потрібно знайти всі відгадки, і вибратися з моторошних умов. Тут все створено для того, щоб гравці відчули на собі реальні емоційні переживання. В кожній з кімнат можуть одночасно перебувати від 2 до 4 осіб.

До прикладу, в квест кімнаті «Метро» гравців чекають реальні кошмари. Поїзд, що ніким не управляється, мчить, не зупиняючись мимо станцій. І якщо його не зупинити, рівно через годину він вщент розіб’ється! Спробувавши себе у ролі машиніста, необхідно розібратися з управлінням і запобігти катастрофі.

«Шлях самурая» – це захоплюючий квест, який заведе гравців у 16 століття, в Японію, де потрібно буде під час навчання в школі самураїв виконати багато цікавих завдань. Останнім випробуванням буде зайти в обитель свого вчителя, і винести звідти його катану, щоб запевнити всіх в тому, що гравці стали вправними самураями.

«Повелитель фокусів: в тенетах ілюзій» – участь в ексклюзивному шоу, на якому демонструє свою майстерність відомий ілюзіоніст. Під час шоу маг кудись зникає, тому гравцям потрібно самостійно відгадати його таємниці, повторивши всі ці нереальні фокуси. Чи встигнуть гравці вчасно вибратися зі світу магії і ілюзій, щоб не розчинитись у повітрі разом з магією?

Поширити