У Києві через ярмарки буде змінені деякі маршрути громадського транспорту

Прес-служба КП «Київпастранс» повідомляє, що 25 березня у зв’язку з проведенням ярмарків зміняться маршрути автобусів №№61, 98, 101 та тролейбуса №34

– на вул. Олександра Сабурова на ділянці від вул. Оноре де Бальзака до просп. Володимира Маяковського рух автобусів маршруту № 61 буде організовано по трасі від вул. Милославської до вул. Градинської за діючою трасою, далі: вул. Оноре де Бальзака (парна сторона), вул. Марини Цвєтаєвої, просп. Володимира Маяковського, вул. Олександра Сабурова, далі за діючою трасою;

12

– на вул. Олександра Сабурова на ділянці від вул. Оноре де Бальзака до просп. Володимира Маяковського рух автобусів маршруту № 98 буде організовано по трасі: від вул. Милославської до вул. Оноре де Бальзака за діючою трасою, далі: вул. Марини Цвєтаєвої – просп. Володимира Маяковського – вул. Олександра Сабурова, далі за діючою трасою.

13

– на вул. Милославській на ділянці від просп. Маяковського до вул. Закревського рух автобусів маршруту № 101 буде організовано по трасі: від ст.м. «Петрівка» до вул. Закревського за діючою трасою, далі – вул. Марини Цвєтаєвої – просп. Маяковського – вул. Милославська.

14

– на вул. Йорданській рух тролейбусів маршруту № 34 буде організовано по трасі: вул. Північна – просп. Героїв Сталінграда – вул. Маршала Тимошенка – ст.м. «Мінська» – вул. Маршала Тимошенка – просп. Героїв Сталінграда – просп. Степана Бандери.

15

Поширити