Animal Ads Day: у столиці зоозахисники запрошують на показ соціальної реклами про тварин

У Києві, 21 лютого, кияни та гості столиці зможуть безкоштовно насолодитись кращою українською та світовою соціальною рекламою про тварин. Показ, який називається Animal Ads Day, організувала зоозахисна ініціатива UAnimals разом з фестивалем соціальної реклами Molodiya Festival.

Animal Ads Day – це унікальна подія як для Києва, так і для України в цілому. Вперше зоозахисники будуть говорити о проблемах тварин не на тісних зборах активістів, а скажуть про це на всю країну. Вони запрошують у найбільший кінотеатр Києва приходити цілими сім’ями.

«Ми не показуватимемо страшні документальні кадри зі шкуродерень, ми просто натякнемо, що до тварин потрібно ставитися інакше, ніж ми, на жаль, звикли. Вважаємо, що саме соціальна реклама – коротка, влучна, дотепна – кращий спосіб надихнути на роздуми і подальші зміни», – зазначають організатори Molodiya Festival.

Щоб потрапити на Animal Ads Day, потрібно попередньо зареєструватися за посиланням. Проходити показ буде в кінотеатрі “Планета кіно” (пр. Бандери, 34) 21 лютого. Початок о 19:00.

41

Поширити