Еволюція або смерть: У Києві студенти та науковці відзначили День народження Дарвіна (ФОТО)

Вчора близько 30 людей, зокрема члени Національної академії наук України та студенти-науковці, пройшлися по Києву на честь Дня народження Чарльза Дарвіна. Про це повідомляє «Громадське».

Сергій Гончаров, молодший співробітник Інституту фізіології НАН України зазначає, що на жаль, в Україні знають тільки всесвітньо відомих неукраїнських вчених, саме тому ми обрали День народження Дарвіна.

Учасники ходи назвали себе «науковою хунтою» і у такій спосіб вирішили привернути увагу до проблеми фінансування наукових установ.

Хода стартувала від Національного науково-природничого музею НАН України і пройшла до вулиці академіка Богомольця.

Учасники акції підготували символіку: «святу деонізовану воду», «святий хрест транспортної РНК», наукову хоругву із зображенням «змія мракобісся» й Дарвіна, а також зображення Петра Порошенка із гаслом «Молитися треба не з попами, а в храмі науки».

Група науковців та студентів вигукувала: «Дарвін народився! Славімо його!», «Еволюція або смерть», «Дарвін прийде – порядок наведе», «Логіка. Щеплення. ГМО».

Професор-патофізіолог Віктор Досенко пояснив, що хода – це сарказм на те, що Україна поступово занурюється у мракобісся. В країні стає все більше псевдосвятого і усе менше науки та справжнього визнання у суспільстві.

1 23

Поширити