Як тебе не любити: За що іноземці люблять Київ?

Про які міста ви думаєте, коли чуєте слово “Європа!”.
Напевно, що відразу пригадуються: Барселона, Венеція, Дублін, Париж, Лондон, Рим, Берлін, Мілан, Мадрид, Цюріх, Монако тощо. Тобто, Європа – це щось далеке, десь північно-західніше і рідко коли це Любляна, Братислава, Бухарест чи Мінськ. Дійсно, європейських столиць багато ( а саме 44). Їх багато і кожне з них має свою власну індивідуальну красу. Але з якоїсь причини, Київ ніколи не приходить на думку, особливо, якщо запитувати про Європу іноземця. Можливо це пов’язано з тим, що для них Україна є … ну, бо зна де далеко, порівняно з іншими столицями Європи (а можливо у них “2” з географії була:)). Проте, побувавши тут хоч один раз, іноземні туристи назавжди залишаються зачарованими столицею України. Чому? Це “Мій Київ” і вирішив з’ясувати. Тож, чим саме наша столиця, славетне місто Київ, підкуповує іноземних туристів?

restored-independence-square-kyiv-ukraine-7
В першу чергу, це його економічність. Майже всі іноземці, яких ми зустрічали, говорили про низькі ціни, (порівняно з іншими європейськими столицями). Наприклад, щоб їздити в метро потрібно всього лише 4 грн (це близько 20 центів США або 0,14 євроцентів). Їжа коштує не більше 5 дол. І будь-яка поїздка на таксі по місту не буде більшою за 3 дол. Тож, перш за все, Київ приваблює іноземців своїми низькими цінами.

На другому місці серед того, чим підкуповує Київ, є, чомусь, підземні магазини накшталт “Метроград” та “Глобус”. “Кожного разу, коли мені потрібно перетнути велику вулицю в Києві, я роблю це, йдучи під землею через гігантський ринок. Це безумство, що більшість дешевих магазинів і продовольчих кіосків підземлею, нижче рівня вулиці! Ви можете знайти все, що шукаєте – одяг, електроніку, продукти харчування, обладнання, книги і багато іншого. Це зручно і здорово” – зазначає Дрю – американський блогер і мандрівник.

Читайте також:  Таємниці вулиці Банкової

Відкриті, щирі та мислячі люди – це наступне, за що іноземці полюбляють Київ. Відомо, що атмосферу міста творять саме його жителі. Кияни, порівняно із сусідами інших європейських країн, дуже дружелюбні й завжди намагаються відгукнутись і допомогти громадянину іншої країни… навіть якщо не розуміють його мови.

kiev1

Нічого нового ми не відкриємо вам, коли скажемо, що туристи приїжджають до Києва щоб подивитись на давнє історичне місто з його красивою архітектурою. Багатьом будівлям в центрі міста кілька сотень років і поруч з ними можна знайти безліч вражаючих сучасних комплексів 21-го століття, які просто приголомшують. Саме таке поєднання старої і нової архітектури довподоби іноземцям.

50ccedca2542099a28c25671a500ea53Люблять туристи Київ також тому, що – це зелене місто. Київ, без сумніву – зелена столиця, і має безліч красивих парків для прогулянок. Маріїнський парк є одним з фаворитів в Києві серед туристів! Мало того, що він розташований в безпосередній близькості від величної річки Дніпро. Іноземцям до душі також і прекрасні архітектурні пам’ятки, такі як Маріїнський палац, чудова будівля Київського академічного театру ляльок, Міст Закоханих та багато інших.

Полюбляють іноземні туристи Київ і за його жваве нічне життя. Київ яскраво миготить вогнями в нічний час. Тут існує велика різноманітність забавних пабів, барів, шикарних залів і божевільних нічних клубів. В будь-який час тут можна придбати будь-що у найближчому супермаркеті чи кіоску. В єропейських столицях з цим складніше, особливо у вихідні. Тож, така зручність приходиться до смаку іноземцям.

Як це не дивно, але притягує іноземних туристів ніби магнітом таємничий привид Чорнобиля. Це місце особливо цікаве для геймерів та любителів екстриму. Безліч іноземних туристів приїжджають до України заради екскурсії до Чорнобиля. Навіть якщо іноземним туристам не вдається потрапити до Чорнобиля, тоді вони обов’язково відвідують екскурсію в музеї Чорнобиля, де можна дізнатись більш детальніше про місто та історію катастрофи.

Читайте також:  Таємниці вулиці Банкової

Ну і, звичайно, дівчата… Красиві дівчата – це ще одна причина, чому іноземці полюбляють приїжджати до Києва. Вони таким чином хочуть переконатись, чи дійсно в Києві живуть найгарніші дівчата у світі.

Поширити