To study or not to study: Де в Києві можна вивчити англійську?

keep-calm-and-love-english-language-2Як відомо 2016 рік, було оголошено роком вивчення англійської мови. Це один із пріорітетів розвитку нашої держави. Без знання англійської нині досить складно. Якщо раніше при влаштуванні на роботу володіння іноземною мовою вважалося перевагою, то нині – це звичайна необхідність. Проте, як би досконало не вивчав мову в школі чи університеті, рано чи пізно стикаєшся з тим фактом, що мовні навички вже не ті та й граматика трішки “шкутильгає”. Що ж робити в такому випадку? Тільки регулярне навчання або ж повторення матеріалу, тільки практика мови можуть гарантувати відмінне знання англійської. Але, звичайно, все це працює лише за умови мотивації та великого бажання її вчити.

Тож, де в Києві можна підтягти англійську мову? “Мій Київ” спробував розібратись в широкому розмаїтті усіх шкіл та курсів, які нині функціонують в столиці. Пропонуємо вашій увазі незначний перелік, з якого можна з легкістю знайти зручну школу для вивчення англійської мови. Аналізували ми їх за такими параметрами: цільова аудиторія, вартість, послуги, розклад занять та ін.

Language Exchange club Kyiv

На кого орієнтований: розмовний клуб, де можна попрактикуватися в англійській.

Вартість: безкоштовно.

Розклад: час і місце зустрічі варіюються, але часто це 19.00 та «Пузата хата» на «Контрактовій» або «Хрещатику». Щоб не помилитися, краще попередньо ознайомитися з анонсами на сторінці в Facebook.

Відгуки: “Буває, приходиш у вівторок за практикою англійської, і не знаходиш вільного місця за столом, де є хоча б один іноземець, не кажучи про носія англійскої. Заняття безкоштовними можуть бути не завжди. Для тих заходів, що збираються в Пузатій Хаті діє домовленість з закладом: «Ви замовляєте їжу і сидите скільки хочете. А ні, то go out.» Так що будьте готові побачити місцевого організатора LEC з сумними очима, який просить пройти на касу і витратити трошки грошей на нездорову їжу … Насправді, котрийсь із 5 заходів виходить дуже цікавим. Але якщо запастися терпінням, то плоди від «походів» в Language Exchange Club Kyiv можуть виявитися дуже корисними”. Євген.

Friday night club

На кого орієнтований: розмовний клуб називає себе «біблійним», тому теми для обговорення носять морально-етичний характер. “Priorities”, “End of the World”, “The importance of life” – ось невеликий список тем, які вже піднімалися модераторами. Ними (модераторами) виступають волонтери з англомовних країн. Крім того, по п’ятницям тут проводять гру мафія на англійській мові з 19.00 до 20.20.

Вартість: безкоштовно.

Розклад: зустрічі проводяться щоп’ятниці о 19.00.

Де : вул. Львівська, 23 (м. Житомирська) та вул. Лариси Руденко, 3 (м. Позняки). Більш детальну інформацію можна отримати на офіційній сторінці “Вконтакте”.

SMART CAT English School

london-converted

На кого орієнтований: школа Smart Cat навчає грамотному цілісному володінню англійською мовою, включаючи розмовну і письмову мову. В школі навчаються як діти, так і дорослі. Приділяється велика увага вимові, словникового запасу і граматичних структур. В школі можна відвідувати як індивідуальні, так і групові заняття.

Вартість: для груп: семестр – 4160 грн, місяць – 520 грн.

Розклад: два заняття на тиждень, тривалість – по 1 год. в зручний час.

Де: вул. Михайла Максимовича, 3.

Відгуки: “Був би я Ольгою Фреймут, то залишив би тут золоту табличку – “рекомендую!”. Та я не Ольга Фреймут, тому скажу наступне. Викладачі цієї школи дуже турботливо ставляться до своїх учнів. Я дуже вдячний своєму викладачу за те, що Вона так старанно допомагає мені з вивченням мови, невтомлюючись повторювати і пояснювати до тих пір, поки я зрозумію) я поставив собі досить високу ціль з вивчення англійської і приємно усвідомлювати що це не тільки моя ціль, а й мого викладача теж))”. Микола.

American English Center

img-logo

На кого орієнтований: розмовні клуби з носіями мови за додаткову плату. Розмовні клуби, заняття в відео класах, безкоштовна допомога викладача-репетитора, відеотека. Всього 7 рівнів.

Вартість: вартість навчання для груп: 3 заняття на тиждень – 998 грн/міс (1995 грн/семестр).

Розклад: 3 заняття на тиждень, 1 семестр 2 місяці.

Де: вул. Круглоуніверситетська 9 (метро “Хрещатик”), або вул. Лайоша Гавро 20-А (метро “Оболонь”), або вул. Княжий Затон 17-В (метро “Осокорки”).

Відгуки: “Займалася в школі влітку. Групи в середньому 6-7 чоловік. Дуже сподобалися викладачі. На заняттях було весело (респект американцеві), тільки ось програма інтенсивна! Потрібно працювати і не пропускати заняття, це все таки 2 часа! Але потім якщо що можна відпрацювати з репетитором (теж +). Загалом школа хороша, рекомендую)”. Ірина.

Green Forest

На кого орієнтований: це одна з найбільших мереж шкіл з вивчення англійської мови, яка орієнтована як на дорослих, так і на дітей. Ціла низка спецкурсів, тренінгів та мовних клубів.

Вартість: 3850 грн за семестр (семестр – 4 міс).

Розклад: в залежності від обраного курсу.

Де: є кілька адрес в залежності від обраного курсу: поблизу м. Палац спорту, поблизу м.Контрактова, поблизу м.Університет, поблизу м.Лівобережна, поблизу м.Позняки.

Відгуки: “Пройшов 3 рівня в цій школі. Все подобалося, спочатку багато людей 10-12 чоловік, але під кінець на заняття ходить зазвичай 3-4 людини. Так само сподобалися всякі додаткові клуби за інтересами. Але потім пішов на 5 рівень, на Лівобережній, і там вже було нудно, і група не дуже, і викладач не вмів цікаво піднести, я через 2 місяці кинув заняття. Але все одно рекомендую, хочу зібратися з силами і дійди до кінця.” Сергій.

British Council

360x235

На кого орієнтований: орієнтований як на навчання дітей, так і дорослих. Курси англійської мови British Council пропонують своїм клієнтам цілий ряд освітніх послуг, починаючи із загального курсу англійської мови і закінчуючи спецкурсами для юристів та фінансистів, корпоративним навчанням, курсами ділової англійської мови. Система навчання і визначення навчальних досягнень студентів відповідає європейським нормам: від А1 до С2.

Вартість: семестр – 17500 грн, місяць – 2188 грн

Розклад: в залежності від обраного курсу.

Де: вул. Григорія Сковороди, 4/12.

Відгуки: “Почав ходити в школу з початку 2016 року, рівень Advanced. До цього закінчив SpeakUp (рівні 8-15) і трохи походив на розмовні курси в GreenForest. Так само невеликою групою займалися з преподатавателем на роботі. Можливо у мене були завищені очікування, але в школі я розчарувався. По суті – той же SpeakUp, тільки викладачі більш вишколені і немає ситуацій, коли на клас не вистачає роздруківок, або хтось щось переплутав. Плюс є інтерактивні вчительські дошки. З явних мінусів – переповнені групи. Стабільно по 10 чоловік сидить і обіцяють збільшити максимум до 16.” Євген.

Speak Up

logo

На кого орієнтований: міжнародна мережа шкіл англійської мови, яка працює вже понад 10 років у чотирьох країнах: Україні, Польщі, Росії та Туреччини. Навчатись можуть як діти, так і дорослі. Завдяки постійному тестуванню в процесі навчання можна обирати, над чим саме треба більше працювати: над граматикою, розмовними навичками тощо.

Вартість: одне заняття 95 грн, для початку можна записатися на безкоштовне пробне заняття в будь-який зручний день і час в тій школі, яка знаходиться максимально близько до Вашого дому або офісу. Після чого можна прорахувати частоту занять та їх час.

Розклад: у Speak Up Ви вивчаєте англійську тоді, коли Вам зручно, і так, як Вам зручно. Саме Ви керуєте всім процесом навчання. Можна відвідувати заняття впродовж повного робочого дня в малих групах або онлайн-класах.

Де: в залежності від обраної школи.

Відгуки: “Для мене це серйозна школа. Отримав великий досвід, який можна застосувати на практиці. Школа не маленька, надійність підкупила. Але зізнаюся, що коли вчився, то були варіанти кинути навчання через брак часу, а потім проблем з деньгамі. Но в підсумку закінчив 10месячное навчання, отримав сертифікат і позбувся проблем.” Назар.

Насправді кількість шкіл та курсів з вичення англійської мови в Києві просто зашкалює! Ми згадали лише незначну частку з них, обравши ті, які можуть зацікавити за вартістю або ж розмаїттям послуг. Сподіваємось, що дана інформація стане вам в нагоді and GOOD LUCK!

Поширити