Київський трамвай: з перших днів до сьогодення

Сьогодні ні для кого не є дивним велика кількість трамваїв, які курсують своїми маршрутами по Києву, з’єднуючи між собою різні райони міста. Вони є надзвичайно зручним і екологічним транспортом у багатомільйонній столиці. Але багато хто з мешканців і гостей міста навіть не здогадується, яку багату і визначну історію має київський трамвай.

Історія київського трамвая

na-uglu-melnikova-i-yakiraТрамвай у Києві з’явився ще в далекому 1892 році. Його перші два вагони на електричних двигунах були виготовлені в Москві за американськими кресленнями. До речі, саме київський трамвай став першим у всій Російській імперії. До появи цього виду міського транспорту містом можна було пересуватися за допомогою конок. В ті часи це був досить популярний у містян вид транспорту аж до початку нового, ХХ тисячоліття. Конка виглядала як карета, в яку могло поміститись декілька десятків пасажирів. Рухалась вона за допомогою кінного екіпажу, який тягнув цю карету прокладеними рейками. Але такий вид міського транспорту був для Києва занадто непристосованим. Місто мало дуже складний рельєф, який не завжди могли подолати коні, що тягли карети з великою кількістю пасажирів. Тому цей вид транспорту не прижився в столиці.

Створив конку, як і перший київський електричний трамвай, який спочатку працював за допомогою парової тяги, підприємець і інженер Аманд Струве. Завдяки йому в 1891 році почала свою роботу перша лінія конки. Її маршрут проходив від Деміївки до Хрещатика. Вже через рік запустили електричну лінію від Царської площі (тепер Європейська) до Контрактової площі. Цей маршрут поєднав Поділ з Хрещатиком і проходив він через Олександрівський (сьогодні Володимирівський) спуск.

До революції трамвайна мережа стрімко і в глобальних розмірах розросталася. Цей зручний і найбільш поширений вид міського транспорту дозволяв без особливих проблем домчати в Бровари. Навіть з появою у 30-ті роки автобусних і тролейбусних маршрутів, київський трамвай залишався улюбленим видом транспорту у киян.

Читайте також:  Таємниці вулиці Банкової

У роки війни практично вся трамвайна мережа, гілки якої проходили маже чи не по кожній вулиці Києва, була знищена вщент. Після війни повністю її так і не відновили, тому що почали розвиватися інші види міського транспорту – тролейбусні маршрути і метро. Тому трамвай почав втрачати свої передові позиції у перевезенні містян.

Але на початку ХХ століття цей вид транспорту викликав підвищену цікавість жителів міста, і багато хто проводив весь свій вільний час в поїздках по місту, досконало вивчивши всі маршрути. Уже через 20 років від своєї появи загальна протяжність колії мала довжину 172 кілометри.

Київський трамвай сьогодні

183952Сьогодні трамвайні маршрути в Києві функціонують по обидва боки Дніпра, але рейки трамвайної лінії між собою не взаємопов’язані, тобто взагалі немає жодного маршруту, який би дозволяв проїхати по одному маршруту в одному напрямку, і по такому ж маршруту у зворотному. В основному вся трамвайна мережа столиці зосереджена в спальних районах міста, і невеликі відрізки трамвайних шляхів розташовані ближче до центру Києва.

Основні маршрути призначені для зменшення навантаження на інші види транспорту там, де ще не збудований метрополітен, і щоб допомогти жителям мегаполіса доїхати до найближчих станцій метро. Сьогодні в Києві курсує більше 360 трамвайних вагонів.

Швидкісний трамвай – це особливий вид міського пасажирського транспорту, не пов’язаного з автодорожнім полотном. Він має окремий огороджений простір з трамвайною колією, тому їх рух стабільний і не залежить від впливу різноманітних міських факторів.

Екскурсії по Києву на трамваї

v8w6kuxxvjsКияни і гості міста можуть зручно влаштувавшись в екскурсійному трамвайному вагоні, з м’якими, комфортними кріслами-купе, за столиками і з кухнею, і вирушити в цікаву подорож старим Києвом. Всього розроблено і впроваджено два маршрути, які курсують по місту: «Міст Патона – Контрактова площа» і «Контрактова площа – Пуща Водиця».
Перший маршрут проходить через місце Хрещення Князем Володимиром своїх 12 синів, через нижню частину Київської фортеці, минає бувший Миколаївський міст. Детально про мости Києва, київський трамвай, київський водогін, Труханів острів у захопливій формі розповість екскурсовод.

Читайте також:  Таємниці вулиці Банкової

Другий екскурсійний маршрут, що пролягає від Контрактової площі до Пущі-Водиці, проходить через ліс, минаючи Поділ, Плоске, Куренівку, Пріорку.

Екскурсійні трамваї роблять зупинки в знакових історичних місцях столиці, екскурсоводи дуже змістовно і цікаво проводять кожну екскурсію, яка залишає незабутні враження у кожного пасажира.

Поширити