Новобудови Києва: як, де і коли краще купувати квартиру?

housingХочете купити квартиру в Києві але не знаєте, що краще обрати серед розмаїття усіх пропозицій житла? Mykyiv спробував проаналізувати сьогочасну ситуацію на ринку нерухомості в Києві і вивести кілька ключових порад про те, на що в першу чергу необхідно звертати увагу при купівлі житла.
Квартири в нових будинках Києва та актуальні ціни на квартири – це питання, яким цікавляться багато охочих придбати житло.

Купити квартиру в новобудові чи будинку, що будується?

Можна говорити, що правильним варіантом буде купити квартиру в споруджуваному будинку з метою економії. Однак слід пам’ятати, що і в цих випадках інвестор не застрахований від подвійних продажів і подвійних застав, так як відсутній єдиний реєстр споруджуваних квартир і правила їх реєстрації.
Чим раніше ви задумаєтеся про придбання житла, тим дешевше воно вам обійдеться, але тим вищими будуть ризики ніколи не заселитися в нову квартиру.

Мінуси укладення угоди на початковому етапі будівництва очевидні:

  • покупцеві доведеться чекати своєї квартири ще кілька років
  • великий шанс, що зведення об’єкту може затягнутися на невизначений термін.

Таким чином, придбання житла на первинному ринку – це завжди лотерея. Більші чи менші ризики присутні на будь-якому етапі будівництва житла. При купівлі квартири в споруджуваному будинку, залишається лише покластися на сумлінність забудовника і те, що об’єкт буде введений в експлуатацію, нехай навіть з невеликою затримкою.hr-risk

На перший погляд може здатися, що придбати житло в новобудові, яка вже здані в експлуатацію є не найкращою ідеєю. Все-таки готові новобудови коштують дорожче і вибір варіантів тут не такий вже великий. У більшості випадків це дійсно так – на етапі передачі інвесторам побудованої нерухомості, її вартість у забудовника досягає свого піку, та й вибір варіантів, що залишилися квартир, прямо скажемо, невеликий. Проте, крім цих недоліків, здані новобудови Києва мають і вагомі переваги:

  • По-перше, ризикованість подібної інвестиції достатньо знижується.
  • По-друге, вам не доведеться очікувати, поки комплекс добудують, будинок буде зданий в експлуатацію, йому нададуть адресу, підключать до інженерних мереж, а також ви зможете не тільки оформити право власності на нову квартиру, але і користуватися своїм майном …

Рейтинг забудовників: хто кращий?

Рейтингове агентство Євро-Рейтинг склало рейтинг комфортності новобудов Києва за підсумками 1-го кварталу 2016 року.
В окремих номінаціях лідери наступні.

  • У класі житла «економ»: забудовник – УКРБУД і житловий комплекс «Академ Парк».
  • У класі житла «комфорт»: забудовник – К.А.Н. Девелопмент і житловий комплекс «Комфорт Таун».
  • У класі житла «бізнес»: забудовник – К.А.Н. Девелопмент і житловий комплекс «Central Park».
  • У класі житла «еліт»: забудовник – UDP і житловий комплекс «Бульвар Фонтанів».

Взагалі існує ціла низка рейтингів та сайтів, які займаються оглядами новобудов. Так, зокрема, досить повно та інформативно можна дізнатись про будь-яку цікаву вам новобудову на сайтах gdevkievezhithorosho або lun.ua тощо.

Поширити